Іноземна мова у нашому житті

У необхідності вивчення іноземних мов сьогодні ні в кого немає сумнівів. Знання іноземної мови дозволяє нам відчувати себе впевнено під час відпочинку та проживання за кордоном, в процесі спілкування по Інтернету, під час ділових переговорів з іноземними партнерами.

Вивчення англійської мови в дошкільному віці забезпечує малюку високий рівень розвитку, хорошу успішність у школі (завдяки вже наявним знанням і звичці їх отримувати), а також сприйнятливість до освоєння інших іноземних мов! Відзначимо, що розвиток особистості — безперервний процес, що бере свій початок з найперших днів. Вивчення іноземної мови в такому віці проходить досить невимушено, адже діти без зусиль запам'ятовують почуте. До того ж, крім мовних навичок, дитина навчиться керувати пам'яттю й увагою, налагоджувати спілкування з командою і з завзяттям братися за навчання.